Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
12Następna
Avatar użytkownika Rogi233Rogi233
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Rogi233
  7 maja, o 17:16 (pierwszy post)

Siema wszystkim z racji iż dziś pierwszy dzień po długim weekendzie (bynajmniej dla mnie ;P) i nocka :/ macie jakieś sposoby na pobudzenie w pracy ??

MallinaDym
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 126
MallinaDym
  7 maja, o 17:41

Energole, możesz dodatkowo sobie strzepać przed praca :D

JM 100%

Rogi233
  7 maja, o 20:05
Konto usunięte
Konto usunięte: Energole, możesz dodatkowo sobie strzepać przed praca :D

Aha 😐 nie skorzystam
Owad
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  7 maja, o 21:40
Ostatnio edytowany: 7 maja, o 21:41
Rogi233
Rogi233: Siema wszystkim z racji iż dziś pierwszy dzień po długim weekendzie (bynajmniej dla mnie ;P) i nocka :/ macie jakieś sposoby na pobudzenie w pracy ??

Mój sposób to zapał do pracy, robię nocki tez. Najlepiej jest zając się pracą, picie kawy lub innych trunków np: Energy-drink, nic nie dale, moim zdanie to one bardziej zamulają człowieka niż dodają Energi. Podkreślę to jeszcze raz : Zając się pracą i sama energia przyjdzie, najgorsze jest obijanie się nie ważne co wypijesz żeby się wzmocnić/pobudzić
HardStyle d83ddd0a
Ziemia
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 0
Ziemia
  7 maja, o 21:51

A co robisz w pracy? Jeśli masz co robić, to faktycznie lepiej się skupić na tym. Jeśli to praca typowo "obserwacyjna" to jeśli masz opcję, to zostają jakieś jutjuby. Coś krótkiego i żywego, nie film. Złomnika sobie pooglądaj, całkiem fajny pan. :D

Z substancji, które mogą pomóc, to na początku yerba daje nawet niezłego kopa. Na mnie niestety już nic nie działa i mam efekt zmęczenia + palpitacji serca.

GRADEK83
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  7 maja, o 22:23
Ziemia
Ziemia: Złomnika sobie pooglądaj, całkiem fajny pan. :D

Mój brat ziomka ogląda :D Taki Janusz Youtubowy jeden plus że nie żebra o łapki i suby
Ziemia
Ziemia: Na mnie niestety już nic nie działa i mam efekt zmęczenia + palpitacji serca.

Dobry sen przed nocka pomaga aczkolwiek spanie za dnia nie zawsze się udaje.

Ja Cię Znajdę !

Ziemia
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 0
Ziemia
  7 maja, o 22:38
GRADEK83
GRADEK83: Mój brat ziomka ogląda :D Taki Janusz Youtubowy jeden plus że nie żebra o łapki i suby

Nie powiedziałabym że Janusz. Koleś jest inteligentny i ewidentnie ma mega wiedzę. Ostatnio nieco gwiazdorzy ale IMO nie robi tego w jakiś rażący sposób. No i śmieszkuje sam z siebie. Na wykopie zrobili mema z nim i w którymś odcinku wspomniał, że mu się podobał ten mem. :D

GRADEK83
GRADEK83: Dobry sen przed nocka pomaga aczkolwiek spanie za dnia nie zawsze się udaje.

Czy ja wiem. W pracy czasami sobie myślę że bym chętnie się zdrzemnęła. A pracuję w dzień.
:-D
Rogi233
  8 maja, o 06:47
Ziemia
Ziemia: A co robisz w pracy? Jeśli masz co robić, to faktycznie lepiej się skupić na tym. Jeśli to praca typowo "obserwacyjna" to jeśli masz opcję, to zostają jakieś jutjuby. Coś krótkiego i żywego, nie film. Złomnika sobie pooglądaj, całkiem fajny pan. :D Z substancji, które mogą pomóc, to na początku yerba daje nawet niezłego kopa. Na mnie niestety już nic nie działa i mam efekt zmęczenia + palpitacji serca.

Praca właśnie bardzo obserwacyjna,tuby nie pooglądam gdyż jest bardzo duży hałas a dwa jak widzę godzinę to mi się dłuży i jeszcze bardziej chce się spać, kawa wzbudza we mnie odruch wymiotny a przez te energy... chyba mnie nery zaczynają boleć .
Wiem beznadziejny przypadek ;P
bozaowieczka
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
bozaowieczka
  8 maja, o 16:26

Nie siadaj przy źródle ciepła, wychodź na świeże zimne powietrze, gimnastykuj się, zajmuj się pracą.

Nadzieja poznania miłości doskonałej, Światła Boga. Świata bez grzechu. Cudowna przyszłość, dlatego warto starać się być dobrym :) Dla wszystkich braci i sióstr.

praksyda
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 18
praksyda
  8 maja, o 16:39

energetyki to złudne pobudzenie, podnosi cukier i wydaje nam sie że jestesmy żywi, po chwili przychodzi zejscie zamulenia ciąg dalszy, chyba że wypijesz tego z litr, ewentualnie zacznie Cie telepać.d83dde0f
Organizm musi zmienić tryb z dnia na noc, nie ma złotego środka na to, tylko chwilówki... ja z każdą kolejną nocką lepiej sie czuję, bo dzień zamienia sie w noc, nawet jak przez kilka godzin chodzę w pracy zmeczenie na pierwszej nocce i tak jest spore.

Jak się wlazło na dach śmietnika nie znaczy, że jesteś gotowy na Himalaje."Najlepszy"
Reputacja: -17 | BluzgometrTM: 151
acab14
  10 maja, o 17:06

Ja w pracy chodze po prostu spac inni robia za mnie.

Jacek1982r
Reputacja: -44 | BluzgometrTM: 10
Jacek1982r
  10 maja, o 21:28
Idz na luźie i zajmij się pracą :) , z czasem i kolejnymi nockami będzie lepiej bo trzeba czasu by wejść w tryb nocy i nie odczuwać senność
LockOn
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  10 maja, o 22:06

Wyspać się za dnia .

KamilXKAM
KamilXKAM
  11 maja, o 02:31

Lapek, Tel., Kawa, magnez+potas = Zleci jak z bicza strzelił == Przetestowane ;)

RobertR
RobertR
  11 maja, o 09:57
Rogi233
Rogi233: Siema wszystkim z racji iż dziś pierwszy dzień po długim weekendzie (bynajmniej dla mnie ;P) i nocka :/ macie jakieś sposoby na pobudzenie w pracy ??

Najlepiej to dobrze się wyspać, wypić sobie magnez ewentualnie coca cola podczas pracy. Ja pracowałem 7 lat nocki i nie piłem żadnych red buli nic nawet kawy ;)

Nigdy nie jest za późno, by stać się tym, kim chcemy być. ~George Eliot

12Następna