Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
1234Następna
Janekzlasu
Janekzlasu
  1 kwietnia, o 07:18 (pierwszy post)

Co myślicie o żądaniach i strajku bakalarzy?

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Reputacja: -36 | BluzgometrTM: 18
anfet4minka
  1 kwietnia, o 14:08

Ja proponuję aby strajkowali sobie w wakacje, wówczas jest dużo czasu. Ciekawe co rodzice dzieci uczących sie w przybytkach państwowych zrobią od przedszkoli po szkoły średnie. Mało nie mają.

BekaZciebieModzie
Reputacja: -114 | BluzgometrTM: 111
BekaZciebieModzie
  1 kwietnia, o 16:34

Zlikwidowac panstwowa edukacje

Daj głupiemu tysiąc rozumów, a on będzie wolał swój własny.

oam
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 0
oam
  1 kwietnia, o 18:51
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o żądaniach i strajku bakalarzy?
Popieram. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja proponuję aby strajkowali sobie w wakacje, wówczas jest dużo czasu
Taki termin mija sie z celem, naturalne jest to ze strajkuja wtedy gdy uczniowie chodzą do szkoły a nie w czasie kiedy wszyscy ciesza sie wakacjami.
SenteX
SenteX: Chcesz być wielki? To se dopisz X do L-ki :)
Lektura obowiązkowa: Regulamin Forum. Brak wiedzy skutkuje oceną niedostateczną. :policjant:
Avatar użytkownika MruczyslawMruczyslaw
Reputacja: 11 | BluzgometrTM: 0
Mruczyslaw
  1 kwietnia, o 19:03

" Jednym biorą, drugim dają, takie jest zbójeckie prawo"
Bohdan Smoleń

Avatar użytkownika DyktatorModyDyktatorMody
Reputacja: -219 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 kwietnia, o 20:28

W pełni popieram ich żądania. Skoro rząd chce inwestować w dzieci to niech zainwestuje w dobrze opłacanych nauczycieli. Zamiast tych 500+ na dzieci powinny być w pełni darmowe przedszkola. Nie na 6h jak obecnie tylko na tyle żeby rodzic mógł iść do pracy. W szkołach remonty, szafki dla uczniów, e-podręczniki, obiady.

GRADEK83
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  2 kwietnia, o 02:28

Zagrywka polityczna PO nic więcej.

Ja Cię Znajdę !

Janekzlasu
Janekzlasu
  2 kwietnia, o 06:51
GRADEK83
GRADEK83: Zagrywka polityczna PO nic więcej.

Właśnie uczyciele stwierdzili że wszystko to zbyt mało d83dde03
oam
oam
  2 kwietnia, o 12:58
DyktatorMody
DyktatorMody: W pełni popieram ich żądania. Skoro rząd chce inwestować w dzieci to niech zainwestuje w dobrze opłacanych nauczycieli. Zamiast tych 500+ na dzieci powinny być w pełni darmowe przedszkola. Nie na 6h jak obecnie tylko na tyle żeby rodzic mógł iść do pracy. W szkołach remonty, szafki dla uczniów, e-podręczniki, obiady.
500+ według mnie jest w złej formie. To powinno być w formie bonów czy cos w tym stylu, a nie kasa do rączki. Bony imienne zeby nie mozna bylo wymienić u kogoś na hajs. Wtedy byłaby pewność, ze pieniadze ida na dziecko (szerokie pojecie) a nie na alkohol.
SenteX
Lektura obowiązkowa: Regulamin Forum. Brak wiedzy skutkuje oceną niedostateczną. :policjant:
anfet4minka
  2 kwietnia, o 13:37

"500+ według mnie jest w złej formie. To powinno być w formie bonów czy cos w tym stylu, a nie kasa do rączki. Bony imienne zeby nie mozna bylo wymienić u kogoś na hajs. Wtedy byłaby pewność, ze pieniadze ida na dziecko (szerokie pojecie) a nie na alkohol"

Tego nie powinno być wcale, mam dość płacenia na cudze dzieci, płacenia na czyjeś becikowe, płacenia na czujeś ulgi na dziecko, nie mając z tego nic. Płacimy wszyscy za to w sklepach że w ogóle jest 500+.

Owad
Reputacja: -650 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 kwietnia, o 13:38

Przyjemniej uczniowie są z tego strajku zadowoleni.

HardStyle d83ddd0a
anfet4minka
  2 kwietnia, o 13:44

"Przyjemniej uczniowie są z tego strajku zadowoleni" jasne ciekawe jak rodzice, urlop zamiast w wakacje to w kwietniu.

Janekzlasu
Janekzlasu
  2 kwietnia, o 14:30

Sądzę że ZNP z tow broniarzem zostanie z ręką w nocniku ,rząd dogadał się z Solidarnością nauczycieli d83dde03

oam
oam
  2 kwietnia, o 15:21
Owad
Owad: Przyjemniej uczniowie są z tego strajku zadowoleni.
Wątpię. Sam fakt ze politycy juz grożą że beda to wszystko musieli odrobic w.. WAKACJE.

Popieram strajk nauczycieli, ale od uczniów powinni sie odpindolić. :)
SenteX
Avatar użytkownika DyktatorModyDyktatorMody
Reputacja: -219 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 kwietnia, o 16:54
anfet4minka
anfet4minka: jasne ciekawe jak rodzice, urlop zamiast w wakacje to w kwietniu.

Spokojna głowa. Szkoły pewnie opiekę zapewnią, udostępnią świetlicę, sale gimnastyczne na których resztka nauczycieli będzie pilnowała uczniów. Nauki jednak nie będzie. Albo będą wycieczki w tym czasie gdzie rodzice zostaną poproszeni o towarzyszenie.

W szkole miałem nie przychylną wychowawczynię, zamiast której na wycieczki jeździli rodzice uczniów zamiast niej. Tylko który teraz rodzic wziąłby odpowiedzialność za klasę jak nawet swego dzieciaka mało kto umie wychować!
1234Następna