Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
bozaowieczka
bozaowieczka
  10 lutego, o 13:15 (pierwszy post)

Czy jest abłam w grzechu bablam? Kiedy wreszcie demony wymyślą własne jakże gustowne widzianka cielesne, różne od ludzkich?(Rozumiem brakuje inwencji i nic Panu Bogu nie dorówna, ale wysilcie się, możecie czerpać z Archiwum X) Kiedy pasożyty-demony zostaną oddzielone od dusz ludzkich? Dlaczego demony są gorsze od zwierząt? (Bo nie mają wstydu przed sadyzmem) Diabeł x zło= blehhhhhhhhhhhh Boże chroń dusze ludzkie od piekła. Ciebie prosimy.... Tęsknotą za Bogiem i dla Niego miłość, harmonia=piękno. A demonom kop w zadek i na księżyc, z dala od ludzi. ...Ciebie prosimy...... czy to prawda, że lucyfer zapoczątkował dynastię głupoty? Czy jest ball-ast, zaklęć ciast? Co u lucyferma, jak się ma świnka? Ale wszyscyśmy ludźmi, więc mogę sobie ciskać w diabły, prawda? ;)

Eldim
Reputacja: -98 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  10 lutego, o 16:46

Odstaw przyjacielu twarde narkotyki, zrujnujesz się.

Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
Reputacja: -628 | BluzgometrTM: 15
ASZABENE
  10 lutego, o 16:53

Po co się taplać w agonii odmętu,skoro na świecie jest tyle zamętu. ?Kiedy dojdziesz do pierwszego zakrętu nie unikniesz nań błędu.Miarą ludzką dusz tęsknoty nie umierzysz ,a jedynie zawierzysz ,że z fundamentu twej nadziei na mokradłach baziei,słowa kaznodziei nie dosięgną tej idei.

Gdyby ludzie wiedzieli jak ciężko jest żyć lekko

bozaowieczka
bozaowieczka
  10 lutego, o 20:04

Narkotyki, alkohol, nikotyna, seks, oszczerstwa, poziom wyzbycia się wstydu, kłamstwo, agresja, brak sprawiedliwości, hałaśliwość, fałszywe dźwięki, brak dojrzałości, brak prawdy: są to dla mnie tematy za ciężkie. Świat w którym żyje Bóg i ludzie taki nie jest, takie bagno tam nie istnieje.

Świat z przeszłości, mieszkanie stworzone przez Boga dla ludzi jest bez porównania piękniejszy i czysty od grzechu. Tęsknota jest miłością do Boga i wyrażeniem nadziei powrotu do Stwórcy. Wrócę, wrócę do Boga i odzieje mnie w "szaty niewinności" abym mógł zamieszkać z Nim i ludźmi. Oby każde stworzenie Jego było gotowe stanąć w świetle Bożej sprawiedliwości i mądrości.

Pokój duszom ludzkim.

Eldim
Reputacja: -98 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  10 lutego, o 22:07

Gwoli ścisłości, przedawkowany bóg też jest twardym narkotykiem.

Podejmujesz wyzwanie?
GRADEK83
Reputacja: 9 | BluzgometrTM: 0
GRADEK83
  10 lutego, o 23:06

Mam kaszel muszę wyzdrowieć

Ja Cię Znajdę !

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.